Varaosanumero 13.0470-7169.2
Valmistaja ATE 
Tuotelinja ATE Ceramic
EAN-koodit 4006633346962
Takuu 12 kk
106,80 €ALV mukaanluettuna
85,10 €ALV poisluettuna
Leveys 139,5 mm
Korkeus 67,8 mm
Paksuus 17,3 mm
Kulumisenilmaisimen liitos valmius kulumisenilmaisemelle
Kulumisenilmaisimen liitos Ilman kulumisenilmaisinta
Jarrujärjestelmä ATE
Tark.merkki E1 90R-02A0258/0427
MAPP-koodi saatavilla
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 24.8190-0028.2
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 24.8190-0231.2
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 24.8190-0265.2
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 24.8190-0269.2
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 24.8190-0274.2
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 24.8190-0275.2
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 24.8190-0279.2
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 24.8190-0285.2
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 24.8190-0290.2
Huomioi mitat
Sallittu kun ajoneuvon teho enintään 225 kW

OEM-numerot Alkuperäinen laitevalmistaja