Varaosanumero 13.0470-3605.2
Valmistaja ATE 
Tuotelinja ATE Ceramic
EAN-koodit 4006633339681
Takuu 12 kk
62,25 €ALV mukaanluettuna
49,60 €ALV poisluettuna
Leveys 123 mm
Korkeus 44,9 mm
Paksuus 17,3 mm
Kulumisenilmaisimen liitos valmius kulumisenilmaisemelle
Kulumisenilmaisimen liitos Ilman kulumisenilmaisinta
Jarrujärjestelmä ATE
Tark.merkki E1 90R-02A0258/0352
MAPP-koodi saatavilla
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 24.8190-0206.2
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 24.8190-0211.2
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 24.8190-0213.2
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 24.8190-0221.2
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 24.8190-0229.2
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 24.8190-2802.2
Huomioi mitat
Sallittu kun ajoneuvon teho enintään 225 kW