Varaosanumero 13.0460-7048.2
Valmistaja ATE 
EAN-koodit 4006633114356
Takuu 12 kk
17,20 €ALV mukaanluettuna
13,71 €ALV poisluettuna
Leveys 100 mm
Korkeus 59 mm
Paksuus 15,8 mm
Kulumisenilmaisimen liitos valmius kulumisenilmaisemelle
Kulumisenilmaisimen liitos Ilman kulumisenilmaisinta
Jarrujärjestelmä Delco
Tark.merkki E1 90 R-01568/448
Tark.merkki E1 90R-01973/636
MAPP-koodi saatavilla
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 13.0460-0127.2
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 13.0460-0205.2
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 24.8190-0701.2
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 24.8190-0702.2
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 24.8190-0704.2
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 24.8190-0712.2
Huomioi mitat